Republika Hrvatska
 
Krapinsko-zagorska županija
REPUBLIKA HRVATSKA
KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
 

KANDIDACIJSKE LISTE ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA
GRADSKOG VIJEĆA
OROSLAVJE
________________

 

1. Naziv liste:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA-HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO LIBERALNA STRANKA HSLS
AUTOHTONA-HRVATSKA SELJAČKA STRANKA -A-HSS
ZAGORSKA STRANKA-ZS
Nositelj liste: MILAN BABIĆ
Kandidati:

  1. MILAN BABIĆ, Hrvat, Oroslavje, Andraševec, Babićeva 8, 101827359, D.Stubica
  2. ŽELJKO BOROVEC, ing, Hrvat, Oroslavje,Zagrebačka 74, 103723440, D.Stubica
  3. dr. JOSIP PERINIĆ, Hrvat, Oroslavje,Park obitelji Prpić 9, 15471975,  D.Stubica
  4. STANKO ČIČKO, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 158, 100983132,  D: Stubica
  5. NENAD MIHALIĆ, Hrvat, Oroslavje, Tvornička 6, 100379482,  D. Stubica
  6. EMIL GRGEC, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 176, 1000282211,  D. Stubica
  7. DARKO MIRT, Hrvat, Oroslavje, Zagorska 8 , 100869506, D. Stubica
  8. AUGUSTIN FLEGAR, prof., Hrvat, Oroslavje, Andraševec, Grabušićeva 3, 100888513,   D.Stubica
  9. ZLATKO MAJER, Hrvat, Oroslavje, Krušljevo selo 70, 102053866,  D.Stubica
  10. NIKOLA GREDIČAK, Hrvat, Oroslavje, A.Mihanovića 3,102990217,  D.Stubica
  11. BOŽIDAR ŽLABUR, Hrvat, Oroslavje, Zagorsko naselje 21,15669242, D.Stubica
  12. MLADEN GOSPOČIĆ, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 140,15669485,  D.Stubica
  13. MARIO MILAT, Hrvat, Oroslavje, Matije Gupca 13, 102983944,  D. Stubica
  14. MAJA VALENTIĆ, Hrvatica, Oroslavje, Oro-trg 3, 102262727, D.Stubica
  15. ĐURĐICA GREDIČAK, Hrvatica, Oroslavje, Stubička Slatina 243A, 101159748, i D.Stubica
    _____

2. Naziv liste:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA -HSS
Nositelj liste: NENAD GOSPOČIĆ
Kandidati:

  1. Nenad Gospočić, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 275, 15590780, D.Stubica
  2. Mladen Hren, Hrvat, Oroslavje, Zagorsko Naselje 16a, 102043253, D.Stubica
  3. Krunoslav Pongrac, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 211, 101964546,  D.Stubica
  4. Zvonko Gredičak, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 162, 103559847,  D.Stubica
  5. Krešimir Bival, Hrvat, Oroslavje, Zagorsko Naselje 1, 100931320,  D: Stubica
  6. Željko Vuković, Hrvat, Oroslavje, Krušljevo Selo 119, 100568590, D. Stubica
  7. Tomislav Leš, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 232, 103713991,  D. Stubica
  8. Vlado Bival, Hrvat, Oroslavje, Zagorsko Naselje 43, 14388806,  D. Stubica
  9. Marijan Kušt, Hrvat, Oroslavje, Stubička Cesta 74, 15453304, D.Stubica
  10. Stanko Gredičak, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 162, 103117752, D.Stubica
  11. Cecilija Ranogajec, Hrvatica, Oroslavje, Krušljevo Selo 99, 102020414, D.Stubica
  12. Željko Bertol, Hrvat, Oroslavje, Krušljevo Selo 99, 15669224,  D.Stubica
  13. Davor Leš, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 127, 15669729, D.Stubica
  14. Darinka Gospočić, Hrvatica, Oroslavje, Stubička Slatina 275, 15669574   D.Stubica
  15. Nikola Pavlić, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 33, 14827254,  D.Stubica
    _____

3. Naziv lista:
HRVATSKA STRANKA PRAVA-HSP
Nositelj liste: STJEPAN  RANOGAJEC
Kandidati:

  1. Stjepan Ranogajec, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 57a, 101625861, D.Stubica
  2. Branko Rešetar, Hrvat, Oroslavje, Milana Prpića 74, 103511083, D.Stubica
  3. Jadranko Đonlagić, Hrvat, Oroslavje, Krušljevo Selo 164, 014928826,  D.Stubica
  4. Branko Posavec, Hrvat, Oroslavje, Andraševec, Dolinska 17,100593885,  D.Stubica
  5. Natalija Katušić Galeš, Hrvatica, Oroslavje, Zagorsko Naselje 80, 101888002, D: Stubica
  6. Ivica Knjaz, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 49,102184664,  D. Stubica
  7. Mirjana Pintar, Hrvatica, Oroslavje, Mokrice 1,015669688, D. Stubica
  8. Ivica Tuđen, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 18, 101133488,  D. Stubica
  9. Ivana Zrinščak, Hrvatica, Oroslavje, Zagrebačka 13, 101700102 D.Stubica
  10. Tomislav Jagečić, Hrvat, Oroslavje, Ptičekova 34,101593691,  D.Stubica
  11. Zlatko Kurelja, Hrvat, Oroslavje, Andraševec, Kureljeva 5, 014546323,  D. Stubica
  12. Mirna Kožar, Hrvatica, Oroslavje, Oro Trg 1,102735861,   D.Stubica
  13. Ivica Čekolj, Hrvat, Oroslavje, Stubička Cesta 63, 15669558,   D.Stubica
  14. Marin Katušić Buković, Hrvat, Oroslavje, Gajeva 9, 014857862, D. Stubica
  15. Miran Cimerman, Hrvat, Oroslavje, Milana Prpića 72, 102908630, D.Stubica
    _____

4. Naziv liste:
NEZAVISNA GRADSKA LISTA
Nositelj liste: TOMISLAV GREDIČAK
Kandidati:

  1. Tomislav Gredičak, Hrvat, Oroslavje, Ptičekova 116, 100719335, D.Stubica
  2. Mirjana Juranić, Hrvatica, Oroslavje, Mokrice 137, 15204042, D.Stubica
  3. Hursa Robert, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 230, 10315111,  D.Stubica
  4. Matija Knezić, Hrvat, Oroslavje, Obrtnička 2, 15622572,  D.Stubica
  5. Dragutin Jagečić, Hrvat, Oroslavje, Ptičekova 48, 103589836,  D: Stubica
  6. Kristina Kontak, Hrvatica, Oroslavje, Ptičekova 65, 102926191,  D. Stubica
  7. Kristijan Sviben, Hrvat, Oroslavje, Bregovita 12, 101984171,  D. Stubica
  8. Nikola Gorupec, Hrvat, Oroslavje, Kralja Tomislava 15, 103517536, D. Stubica
  9. Ivan Bokun, Hrvat, Oroslavje, Lj. Babića14a, 100119395,   D.Stubica
  10. Marija  Čičko, Hrvatica, Oroslavje, M. Prpića 9, 15669644,  D.Stubica
  11. Zlatko Bivol, Hrvat, Oroslavje, Stubička C. 45, 100276283,  D.Stubica
  12. Damir Benko, Hrvat, Oroslavje, A.Gredičaka 27, 103574714,  D.Stubica
  13. Zlatko Gmaz, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 118, 100857649, D.Stubica
  14. Tomislav Horvat, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 81, 103167581, D. Stubica
  15. Vinko Jagečić, Hrvat, Oroslavje, Ptičekova 5, 100097640,  D.Stubica
    _____

5. Naziv liste:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE-SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA-HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA-ZD
Nositelj liste: IVAN TUĐA
Kandidati:

  1. Ivan Tuđa, Hrvat, Oroslavje, Ptičekova 78, 100903012, D.Stubica
  2. Božidar Zimić, Hrvat, Oroslavje, Selska 4, 103482578, D.Stubica
  3. Jelica Sojč, Hrvatica, Oroslavje,Matije Gupca 12, 15453237, D.Stubica
  4. Danko Puščenik, Hrvat, Oroslavje,Matije Gupca 1, 103580913, D.Stubica
  5. Milan Leš, Hrvat, Oroslavje, Stubička Slatina 247, 15615327, D: Stubica
  6. Štefica Antolković, Hrvatica, Oroslavje, Andraševec, Barlovićeva 10, 15453269, D. Stubica
  7. Ivan Slukan, Hrvat, Oroslavje, Gajeva 8, 15204030, D. Stubica
  8. Marko Franjković, Hrvat, Oroslavje, Kralja Tomislava 35, 102503527, D. Stubica
  9. Sead Đonlagić, Hrvat, Oroslavje, Krušljevo Selo 164, 15411106 D.Stubica
  10. Mario Prepelić, Hrvat, Oroslavje, Krušljevo Selo 206, 15669786, D.Stubica
  11. Božidar Lepčin, Hrvat, Oroslavje, Mokrice 23, 103113625, D.Stubica
  12. Stipe Knezović, Hrvat, Oroslavje, Marije Jurić Zagorke 164, 101366705, D.Stubica
  13. Agata Cvitić, Hrvatica, Oroslavje, Stubička Slatina 167, 103470422, D.Stubica
  14. Zdenkica Ljubić, Hrvatica, Oroslavje, Ljube Babića 24, 15453329, D. Stubica
  15. Željko Krivak, Hrvat, Oroslavje, Zelengajska 3, 14827472, D.Stubica
 
Predsjednik
županijskog izbornog povjerenstva
 

Marko Maloča


Na početak...

Posljednji podaci postavljeni: 04.05.2009 14:47
Obrada i postavka podataka: Alen Spiegl